Rehabilitacja Domowa 

Skorzystaj z profesjonalnych usług w swoim domu w Warszawie

W wielu przypadkach rehabilitacja kojarzona jest zazwyczaj z koniecznością wizyty w specjalistycznych ośrodkach, takich jak szpitale, czy też gabinety lekarskie. Jednak od pewnego czasu istnieje możliwość wykonywania w pełni profesjonalnych zabiegów również w domu pacjenta, do których zalicza się właśnie rehabilitacja domowa. Jest to rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje na popularności i nic dziwnego – posiada ono wiele zalet, a przy tym jest w pełni bezpieczne. Jeżeli również poszukujesz doświadczonych i godnych zaufania osób oraz interesuje Cię rehabilitacja w domu w mieście Warszawa, to nie mogłeś trafić lepiej!

Rehabilitacja w domu pacjenta w Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth to:

  • rehabilitacja w przypadku bólu kręgosłupa i bólu przeciążeniowego

  • rehabilitacja dla Seniora

  • rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja po udarze

  • rehabilitacja po urazie, złamaniu

  • rehabilitacja po wstawieniu endoprotezy

  • masaż leczniczy

Co więcej, zapewniamy dojazd do domu pacjenta bezpłatnie!*

Atrakcyjna oferta rehabilitacji w Twoim domu w Warszawie

Rehabilitacja domowa w Warszawie to doskonałe i komfortowe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas na dojazdy. Jeżeli chcesz skorzystać z tego typu usług, serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z nasza ofertą. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi rehabilitantami, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. To doskonała propozycja obok której nie można przejść obojętnie!

Rehabilitacja Domowa - Cennik 
140zł/60minut  z dojazdem*
Zadzwoń i Umów się 
Tel: 730 691 161 
* Wizyty domowe realizuje fizjoterapeuta Kamil Lewkowicz

CENTRUM REHABILITACJI

FIZJO-ORTH

ul. Balzaka 2 - Duży Bezpłatny Parking przed Wejściem

01-917 Warszawa

Email: rafalduda89@gmail.com

Tel: +48 730 691 161

 

Godziny otwarcia:

Pon. 11:00 - 20:00 

​​Wt. 8:00 - 17:30

Śr. 8:00 - 11:00 i 16:00 - 20:00​

Czw. 8:00 - 17:30

Pt. 9:00 - 18:00

mBank

nr konta do wpłat 

42 1140 2004 0000 3202 7584 2386

Tel: +48 730 691 161

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

KONTAKT

Rehabilitacja Warszawa Bielany

Rehabilitacja Warszawa 

Rehabilitacja Bielany 

Fizjoterapia Warszawa Bielany

Fizjoterapia Warszawa 

Fizjoterapia Bielany

Terapia Manualna Warszawa Bielany

Terapia Manualna Warszawa

Terapia Mięśniowo-powięziowa Warszawa Bielany

Fizjoterapeuta Rafał Duda Paweł Baranowski

Rehabilitant Rafał Paweł Baranowski

Masaż Warszawa Bielany 

Kiesiotaping Warszawa Bielany 

Igłoterapia Sucha - Akupunktura 

Haczykowanie 

Terapia narzędziowa - IASTM 

Pinoterapia 

Pionpresura

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.  o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth z siedzibą w Warszawie przy ul. Balzaka 2, którego reprezentuje Rafał Duda, właściciel.

2) Inspektorem Danych Osobowych jest Rafał Duda kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth możliwy jest pod numerem tel. Nr. 667593397 lub adresem email rafalduda89@gmail.com

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umawiania wizyt i przeprowadzania rehabilitacji na ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

4) odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą pracownicy Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth

5) Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą w okresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania tj. czas trwania rehabilitacji.

6) posiada Pani/ Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

7) istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego na tryb i sposób przetwarzania danych osobowych przez administratora, jeśli uzna Pani/ Pan za uzasadnione, że Pani/ Pana dane  osobowe są przetwarzane niezgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne i wynika z mocy przepisu prawa tj. ustawy o działalności leczniczej i ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, a brak podania danych osobowych będzie skutkował możliwością odstąpienia od udzielenia świadczeń, chyba, że inne przepisy stanowią inaczej,

9) administrator nie będzie przekazywał Pani/ Pana danych osobowych odbiorcom w państwach trzecich oraz organizacjom międzynarodowym.

10) administrator nie podejmuje czynności związanych ze zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji wobec danych osobowych, w tym o profilowaniu.

© 2017 Rafał Duda - Fizjoterapia.