O NAS

IMG_4735.jpeg

mgr Rafał Duda (fizjoterapeuta, terapeuta manualny Mulligan Concept oraz terapeuta powięziowy FDM) - Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

Nazywam się Rafał Duda. Jestem fizjoterapeutą, certyfikowanym terapeutą  Metody Mulligan Concept, terapeutą powięziowym FDM z ponad 10 letnim doświadczeniem. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Ponadto odbyłem następujące Specjalizacje, Kursy i Szkolenia:

 

Kurs - Wapniejące zapalenie ścięgien - Akademia Fizjoterapii Ortopedycznej - 2021

Kurs - Kolano skoczka - Akademia Fizjoterapii Ortopedycznej - 2021
Polish Fascia Symposium - 2020
Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation (IASTM) -Terapia Narzędziowa -2019
Suche Igłowanie -akupunktura kliniczna - 2019 (Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie)
Anatomy Trains in Structure and Function - 2018
Fibroliza Mięśnio-Powięziowa ,,Haczykowanie" -2017
Terapia FDM - Fascial Distortion Model (certyfikowany terapeuta wg standardów EFDMA)- 2016
Mulligan Concept - Funkcjonalna Terapia Manualna - Moduł C + Egzamin CMP- 2016 (Certyfikowany terapeuta Metody Mulligan Concept)
Mulligan Concept – Funkcjonalna Terapia Manualna - Moduł B -2015
Mulligan Concept – Funkcjonalna Terapia Manualna - Moduł A - 2015
PNF - Kurs Podstawowy Level 1 i Level 2 - 2014
Czytanie i analiza zdjęć RTG, TK, MRI - 2013
Kinesiologytaping - 2013
Kurs masażu klasycznego z elementami masażu sportowego i kosmetycznego twarzy - 2012
Warsztaty: ,,Trening funkcjonalny w sporcie i rehabilitacji" - 2012
Konferencja ,,Od terapii do treningu" Klinika
Ruchu - 2012 

Moją pasją i pracą jest pomaganie ludziom poprzez rozwiązywanie ich problemów związanych z narządem ruchu. Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem to zapraszam. Razem dzięki wspólnej pracy na pewno osiągniemy sukces.

IMG-4738.jpg
8C424799-28E8-4FC4-9F79-1161A95EDE2F.jpe

mgr Paweł Baranowski (fizjoterapeuta, terapeuta metody FDM) 

Fizjoterapia to moja pasja. Do pacjenta podchodzę zawsze w sposób holistyczny i indywidualny.  Jestem osobą ambitną, stale podnoszę swoje kwalifikacje. W codziennej pracy łączę wiedzę i umiejętności zdobyte na następujących kursach:

  • Polish Fascia Symposium 

  • Fascial Distortion Model (FDM) 

  • Masaż tkanek głębokich

  • Terapia narzędziowa tkanek miękkich 

  • Ortopedyczna diagnostyka funkcjonalna i fizjoterapia pacjentów geriatrycznych i  nieaktywnych zawodowo - staw kolanowy 

 

Przez całe życie towarzyszy mi sport – przez wiele lat trenowałem piłkę ręczną, aktualnie trenuję boks na warszawskiej Legii.  Miłośnik motoryzacji i podróży.

mgr Kamil Lewkowicz (fizjoterapeuta, terapeuta manualny) 

Nazywam się Kamil Lewkowicz i jestem dyplomowanym fizjoterapeutą oraz terapeutą manualnym. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Lublinie oraz kontynuowałem edukacje na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień zajmuję się poszukiwaniem przyczyn dolegliwości bólowych moich pacjentów oraz pomocą w ich eliminacji. Głęboko wierzę, że podstawą osiągnięcia powyższych celów jest INDYWIDUALNE podejście do problemu pacjenta oraz postrzeganie go jako NIEROZERWALNEJ CAŁOŚCI na płaszczyźnie zarówno anatomicznej, jak i psycho-społecznej. Każdą terapię poprzedza dogłębny wywiad oraz badanie manualne i funkcjonalne. W swojej pracy wykorzystuję między innymi narzędzia takie jak:

 2020r. - Terapia manualna i igłoterapia w ujęciu klinicznym 

 2019r. - Kinesiology Taping KT1 & KT2

 2018r. - Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznm 

 2018r. - Terapia bańką próżniową 

 

Jeżeli chcesz, aby efekty naszej współpracy były trwałe, niezbędne jest wdrożenie odpowiednio dobranych wspólnie aktywności  oraz wyrobienie prozdrowotnych nawyków. Problemy moich pacjentów z jakim zmagam się najczęściej w gabinecie to m.in. BÓLE KRĘGOSŁUPA, BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW, URAZY(skręcenia, złamania, stłuczenia), REHABILITACJA POOPERACYJNA, itp.