Sklep Ortopedyczny Fizjo-Orth 

 

Sklep ortopedyczny i rehabilitacyjny Fizjo-Orth ma w swojej ofercie produkty uznanych producentów, które pomogą Ci w powrocie do zdrowia. W naszym sklepie i stacjonarnym internetowym  znajdziesz sprzęt rehabilitacyjny w tym między innymi piłki, rollery, dyski do ćwiczenia równowagi, pawerball, taśmy do kinesiotapingu, gumy rehabilitacyjne oraz wiele więcej. Sklep ortopedyczny Fizjo-Orth to także duży wybór ortez i stabilizatorów.

Zapraszamy do zakupów w sklepie stacjonarnym, zlokalizowanym w naszym Centrum Rehabilitacji, lub do zakupów online za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie. Sprawdź całą ofertę naszego sklepu ortopedycznego i rehabilitacyjnego online. Poza szerokim wyborem różnych produktów oferujemy także profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze w naszym sklepie stacjonarnym. Zapewnimy szybką dostawę zamówionych produktów oraz bezpieczne płatności online. Pamiętaj, że masz 14 dni na ewentualny zwrot nieużywanych towarów.

Sposób dostawy:

Możliwe są dwa sposoby otrzymania naszych produktów:

  1. Za pośrednictwem kuriera DHL

  2. Za pośrednictwem kuriera Paczka w Ruchu

  3. Paczkomaty InPost

 

Koszt dostawy:

  1. Odbiór osobisty – 0 zł

  2. Przedpłata – 15 zł

  3. Płatność przy odbiorze – 18 zł

  4. Paczka w Ruchu (przedpłata) - 8 zł

  5. Paczkomaty InPost - 10 zł

 

Dla zamówień powyżej 500zł przesyłka jest darmowa!

 

Płatności:

Płatności można dokonywać na nr Konta Mbank 42 1140 2004 0000 3202 7584 2386

PIŁECZKA DO MASAŻU (CZERWONA) / PIŁECZKA LACROSSE

Lacrosse balls są to piłeczki do masażu, służące do rozluźniania nadmiernie napiętych mięśni. Dedykowane osobom uprawiającym sport, trenerom oraz fizjoterapeutom. Piłeczki do masażu to znakomity sposób abyś pozbył się bólu nadmiernie napiętych mięśni karku, pleców czy kończyn. Dzięki swojej niedużej wielkości możesz je łatwo zabrać ze sobą do pracy, w delegacje oraz na weekendowy wypad.

Materiał: Silikon

Średnica: 6,25 cm

Twardość: Bardzo twarda

Cena 23zł/sztuka 

GŁADKI ROLLER PIANKOWY EPP 

Roller do masażu 4fizjo to uniwersalny przyrząd do rozluźniania mięśniowo - powięziowego oraz przygotowania mięśni do treningu. Zupełnie gładka powierzchnia zapewnia maksymalne odprężenie i relaks podczas stosowania. Dedykowane osobom uprawiającym sport, trenerom oraz fizjoterapeutom.

Długość: 33cm

Materiał: Pianka EPS

Średnica: 14cm

Twardość: Roller twardy

Cena 48zł/sztuka 

FLAT BAND 

Flat band jest to taśma stosowana w sporcie oraz rehabilitacji jako progresywne obciążenie treningowe. Lateks, z którego produkowana jest taśma rehabilitacyjna zapewnia jej elastyczność oraz wyjątkową wytrzymałość na rozciąganie. Taśma cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w gabinetach rehabilitacyjnych, siłowniach oraz obiektach sportowych.

Długość: 2 m

Materiał: Lateks

Szerokość:15 cm

Dostępne kolory: czarny, czerwony, niebieski, zielony, zółty

Cena 22zł/sztuka 

PODWÓJNA PIŁECZKA DO MASAŻU (CZERWONA) / DOUBLE LACROSSEBALL

Podwójne piłeczki do masażu, to piłeczki służące do rozluźniania nadmiernie napiętych mięśni. Dzięki swojemu kształtowi bezpiecznie rozluźnisz nimi mięśnie kręgosłupa, karku oraz kończyn. Dedykowane są osobom uprawiającym sport, trenerom oraz fizjoterapeutom. Dzięki swojej niedużej wielkości możesz je łatwo zabrać ze sobą do pracy, w delegacje oraz na weekendowy wypad.

Długość: 13,5 cm

Materiał: Silikon

Średnica: 6,5 cm

Twardość: Bardzo twarda

 

Cena 33zł/sztuka 

ROLLER PIANKOWY

Roller do masażu 4fizjo to uniwersalny przyrząd do rozluźniania mięśniowo - powięziowego oraz przygotowania mięśni do treningu. Zupełnie gładka powierzchnia zapewnia maksymalne odprężenie i relaks podczas stosowania. Dedykowane osobom uprawiającym sport, trenerom oraz fizjoterapeutom.

WYMIARY:

Długość: 45 cm

Średnica: 15 cm

Kolor: Niebieski

Materiał: Pianka EPS

Cena 40zł/sztuka

PODUSZKA SENSORYCZNA DYSK REHABILITACYJNY Qmed

Poduszka sensoryczna jest przedmiotem medycznym. Posiada specjalnie wyprofilowane "kolce", zwiększające zdolności percepcyjne ciała. Warto dodać, że poduszka dynamiczna posiada zawór do regulacji ciśnienia, za pomocą którego można dopasować jej twardość do indywidualnych potrzeb. Dzięki swoim właściwościom pozwala zachować prawidłową pozycję i stymulować mikroruchy krążków międzykręgowych. Zalecana jest wszystkim tym, którzy dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej.

 

Kolor: Czerwony

Materiał: PVC

Średnica: 35 cm

Elementy Zestawu: Poduszkę sensomotoryczną, Pompkę ręczną

Cena 50zł/sztuka 

CENTRUM REHABILITACJI

FIZJO-ORTH

ul. Balzaka 2 - Duży Bezpłatny Parking przed Wejściem

01-917 Warszawa

Email: rafalduda89@gmail.com

Tel: +48 730 691 161

 

Godziny otwarcia:

Pon. 11:00 - 20:00 

​​Wt. 8:00 - 17:30

Śr. 8:00 - 11:00 i 16:00 - 20:00​

Czw. 8:00 - 17:30

Pt. 11:00 - 18:00

Sob. 8:00 - 11:00

mBank

nr konta do wpłat 

42 1140 2004 0000 3202 7584 2386

Tel: +48 730 691 161

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

KONTAKT

Rehabilitacja Warszawa Bielany

Rehabilitacja Warszawa 

Rehabilitacja Bielany 

Fizjoterapia Warszawa Bielany

Fizjoterapia Warszawa 

Fizjoterapia Bielany

Terapia Manualna Warszawa Bielany

Terapia Manualna Warszawa

Terapia Mięśniowo-powięziowa Warszawa Bielany

Fizjoterapeuta Rafał Duda Paweł Baranowski

Rehabilitant Rafał Paweł Baranowski

Masaż Warszawa Bielany 

Kiesiotaping Warszawa Bielany 

Igłoterapia Sucha - Akupunktura 

Haczykowanie 

Terapia narzędziowa - IASTM 

Pinoterapia 

Pionpresura

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.  o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth z siedzibą w Warszawie przy ul. Balzaka 2, którego reprezentuje Rafał Duda, właściciel.

2) Inspektorem Danych Osobowych jest Rafał Duda kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth możliwy jest pod numerem tel. Nr. 667593397 lub adresem email rafalduda89@gmail.com

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umawiania wizyt i przeprowadzania rehabilitacji na ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

4) odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą pracownicy Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth

5) Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą w okresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania tj. czas trwania rehabilitacji.

6) posiada Pani/ Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

7) istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego na tryb i sposób przetwarzania danych osobowych przez administratora, jeśli uzna Pani/ Pan za uzasadnione, że Pani/ Pana dane  osobowe są przetwarzane niezgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne i wynika z mocy przepisu prawa tj. ustawy o działalności leczniczej i ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, a brak podania danych osobowych będzie skutkował możliwością odstąpienia od udzielenia świadczeń, chyba, że inne przepisy stanowią inaczej,

9) administrator nie będzie przekazywał Pani/ Pana danych osobowych odbiorcom w państwach trzecich oraz organizacjom międzynarodowym.

10) administrator nie podejmuje czynności związanych ze zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji wobec danych osobowych, w tym o profilowaniu.

© 2017 Rafał Duda - Fizjoterapia.